Rólunk

Innováció, szakértelem, megbízhatóság: ezen három alapértékre épül cégfilozófiánk.

Karrier

Csatlakozzon az Industrial Investment csapatához!
Jelenleg a következő pozíciókra keresünk kollégákat:

Raktáros

RAKTÁROS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Cégünk a speciális ipari kenőanyagok hazai forgalmazói piacának meghatározó szereplője; eredményeink és sikereink biztos munkahelyet és jövőképet kínálnak leendő kollégáink számára.

IX. kerületi telephelyünkre megbízható, lelkiismeretes munkatársat keresünk, akinek feladata
a beérkező áru átvétele, az áru kiadása – targoncával!

  • árupakolás, készletrendezés
  • áruszállítás 3,5 tonnás kisteherautóval
Amit várunk:
  • többéves raktárosi tapasztalat
  • targonca jogosítvány
  • B-kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó fizikai kondíció
  • precizitás, önállóság
  • felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • családias légkör
  • segítőkész kollégák
  • versenyképes jövedelem
  • állandó időbeosztás (egy műszak H–P 8.00–17.00)
  • hosszú távú, biztos munkakör
A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre várjuk:
info@industrialoil.hu

Értékesítési munkatárs

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Szeretnél családias légkörben, egy összehangolt csapat tagjaként dolgozni?
Keresed az új kihívásokat, és nem ismered a lehetetlent?
Nyitott vagy új tudás és ismeretek elsajátítására?

Cégünk a speciális ipari kenőanyagok hazai forgalmazói piacának egyik meghatározó szereplője; eredményeink és sikereink biztos munkahelyet és jövőképet kínálnak leendő kollégáink számára.

Értékesítési csapatunkba elszánt és energikus munkatársat keresünk a következő jellemzőkkel:

  • legalább 2 éves értékesítői tapasztalat
  • kőkemény értékesítési szemlélet
  • ügyfélorinetált gondolkodásmód
  • meggyőző, hiteles kommunikációs képesség
  • nagy teherbírás, jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt alkalmas
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, B-kategóriás jogosítvány

Új munkatársunkra az alábbi feladatok várnak:
  • az Industrial Investment által forgalmazott termékek, illetve szolgáltatások értékesítése
  • meglévő ügyfélkör ápolása
  • új ügyfelek, partnerek személyes és telefonos megkeresése
  • ügyféligény felmérése, ügyfelek minőségi kiszolgálása
  • ajánlatok összeállítása, ártárgyalás

És hogy mit kínálunk cserébe?
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíciót, igényes munkakörnyezetben
  • eredményorientált, versenyképes jövedelmet
  • megbízható, stabil üzleti hátteret

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal/motivációs levéllel a következő e-mail címre várjuk: info@industrialoil.hu

Hívjon minket! Telefonszámunk: +36 30 436 6432